Помогите

7 (3-x) - 5 (3-2y) - 4 (9-y) = 3 (y+5)

+5
Ответы (1)
  1. 11 октября, 08:22
    0
    1 раскрываем скобки

    21-7 х-15+10 у-36+4 у=3 у+15

    2 переносим

    -7 х+10 у+4 у-3 у=15-21+15+36

    3 вычисляем

    -7 х+11 у=45

    ответ. - 7 х+11 у=45