Сократе дроб a^3+27b^3/a+3b

+1
Ответы (1)
  1. 27 августа, 21:07
    0
    (a^3+27b^3) / (a+3b) = (a+3b) (a²-3ab+9b²) / (a+3b) = (a²-3ab+9b²)