Решите (x-2) (x-6) = x^2

+2
Ответы (1)
  1. 2 августа, 11:10
    0
    Х^2-6 х-2 х+12=х^2

    х^2-6 х-2 х-х^2=-12

    -8 х=-12

    х=1.5