Разложите на множители

ab^2 (в квадрате) + 1-a-b^2 (в квадрате)

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 18:09
    0
    (ab²-b²) + (1-a) = b² (a-1) - (a-1) = (a-1) (b²-1) = (a-1) (b-1) (b+1)