Запишите одночлен

144a^10b^8

в виде квадрата другого одночлена

+2
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 06:58
    0
    144a^ (10) b^8=12^2 (a^5) ^2 (b^4) ^2 = (12a^5b^4) ^2