2a + 3b при а=3, b=-2. 2 а в квадрате - 1/3b при а = 2, b = 9. №2. 2/3 Х + 4/5 У ПРИ Х = 9, У = - 10.

+4
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 08:56
    0
    2a+3b при а=3, b=-2

    (6-6) = 0

    2a в квадрате - 1/3b при а=2 b=9

    (4+3) = 7

    2/3 х + 4/5 у при х=9 у=-10

    (6-8) = - 2

    Скобки не пиши