Разложите на множители с^2-2cd+d^2-3c+3d

+2
Ответы (1)
  1. 15 июля, 05:43
    0
    С^2-2cd+d^2-3c+3d = (c - d) ^2 - 3 (c - d) = (c - d) (c - d) - 3 (c - d) = (c - d) (c - d - 3).