Вычислить √27• (√3-√2) - 5√6

+4
Ответы (1)
  1. 22 июля, 04:16
    0
    √27*√3-√27*√2-5√6=

    =√81-√54-√5√6=

    =9-√9*6-5√6=

    =9-3√6-5√6=

    =9-8√6