Разлж. на множ.: а) 3 у^2-27 б) 3 х^2+12 х+12

+1
Ответы (1)
  1. 10 июля, 15:44
    0
    a) 3y^2-27=3 (y^2-9) = 3 (y-3) (y+3)

    б) 3x^2+12x+12=3 (x^2+4x+4) = 3 (x+2) (x+2)