Разложите на множители: а) 25 у-у в кубе. б) - 4 х в кв.+8 ху-4 у в кв.

+5
Ответы (2)
  1. 1 января, 05:09
    0
    а) 25 у-у³=y (25-y²) = y (5-y) (5+y)

    б) - 4 х²+8 ху-4 у²=-4 (x²-2xy+y²) = - 4 (x-y) ²

    ...
  2. 1 января, 08:07
    0
    1) 25y-y^3=y (25-y^2) = y (5^2-y^2) = y (5-y) (5+y)

    2) - 4x^2+8xy-4y^2=-4 (x^2-2xy+y^2) = - 4 (x-y) ^2