сократите дробь (х+5 у) 2 - (х-5 у) 2/у

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 12:41
    0
    ((х+5 у) ² - (х-5 у) ²) / у = ((х+5 у+х-5 у) (х+5 у-х+5 у)) / у = (2 х*10 у) / у=20 х