Решите уравнение

4 х (в квадрате) - х=0

+2
Ответы (1)
  1. 11 июня, 11:33
    +1
    4x^2-x=0

    x (4x-1) = 0

    x=0 или 4 х-1=0

    4 х=1

    х=1/4

    Ответ: 0, 1/4