упростите выражение (2-с) ^-с (с+4) при с = - 1/8

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 12:54
    0
    4-4c+c^2-c^2-4c=4-8c

    при с=-1/8

    4-8 * (-1/8) = 4+1=5