помогите (3x-4) 2 - (5x+2) (2x+8) = 0

+2
Ответы (2)
  1. 27 ноября, 15:40
    0
    6 х-8-10 х^2-40 х-4 х-16=0

    10 х^2+38 х+24=0

    х^2+3,8 х+2,4=0

    по теореме виета

    х1+х2=3,8

    х1*х2=2,4

    х1=-0,8

    х2=-3

    да я уверена
  2. 27 ноября, 16:59
    0
    46+9+89*+879+656786+8785gwegwefgwe