выполните умножение:

б) х (х + у)

г) (10 - а) x 4

е) (а - м + n) x (-5)

+4
Ответы (1)
  1. 25 июля, 04:58
    0
    1. х * (х+у) = х^2+ху (^ - степень)

    2. (10-а) * 4=40-4 а

    3. (а-m+n) * (-5) = - 5a+5m-5n