у (в квадрате) + 6 у=0

х2+2,5 х=0

6 х2-0,5 х=0

Одна четвертая х2+х=0

+3
Ответы (2)
  1. 9 января, 03:23
    0
    1. y²+6y=0

    y (y+6) = 0

    y₁=0, или y+6=0

    y₂=-6

    2. x²+2,5x=0

    x (x+2,5) = 0

    x₁=0, или х+2,5=0

    х₂=-2,5

    3. 6 х²-0,5 х=0

    х (6 х-0,5) = 0

    х₁=0, или 6 х-0,5=0

    6 х=0,5

    х₂=дробь 5/60=1/12 (сократим)

    4. ¼х²+х=0

    х (¼х+1) = 0

    х₁=0, или ¼х+1=0

    ¼х=-1

    х=-1:¼

    х₂=-4
  2. 9 января, 05:41
    0
    y (y+6) = 0 y1=0 y2=-6

    x (x+2.5) = 0 x1=0 x2=-2.5

    0.5x (12x-1) = 0 x1=0 x2=1/12

    x (1/4x+1) = 0 x1=0 x2=-4