вычислите:

(6 5-9 - 3 1/4) * 2 2/17

+1
Ответы (1)
  1. 26 июля, 07:41
    0
    (6 5-9 - 3 1/4) * 2 2/17 = (59/9 - 13/4) * 36/17 = 119/36 * 36/17=119/17 = 7