8-y-4 (2-3y) = 24+3y помогите

+5
Ответы (2)
  1. 7 октября, 09:26
    0
    8-у-8+12 у=24+3 у

    -у+12 у-3 у=24-8+8

    8 у=24

    у=3

    Ответ. у=3
  2. 7 октября, 11:37
    0
    8-y-4 (2-3y) = 24+3y

    8-y-8+12y-24-3y=0

    8y=24

    y=24/8

    y=3