Упростите выражение а) (с-2) (с+3) - Св квадрате

+2
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 18:09
    0
    с²+3 с-2 с+6-с²=с²+с-6-с²=с-6
  2. 17 февраля, 19:51
    0
    Условие не писала = с^2-2c+3c-6-c^2 = c-6