система уравнений: 2 (3 х-у) - 5=2 х-3 у

5 - (х-2 у) = 4 у+16

+3
Ответы (1)
  1. 8 марта, 07:22
    0
    {6x-2y-5=2x-3y

    {x=5+2y-4y-16

    6 (-11-2y) - 2y-5-2 (-11-2y) + 3y=0

    -66-12y-2y-5+22+4y+3y=0

    -7y=49

    y=-7