1) 3 3/4 * 5 3/5

2) 32 (1,1/4-7/32)

+2
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 20:47
    0
    1) 3 3/4 * 5 3/5=15/4*28/5=3*7=21

    2) 32 (1,1/4-7/32) = 32 * (5/4-7/32) = 32 * ((40-7) / 32) = (40-7) = 33