Вычислите log₁/₅ (4/125) - log₁/₅ (4/5)

+3
Ответы (2)
  1. 19 декабря, 13:50
    0
    log 1/5 (4/125 / 4/5) = log 1/5 (1/25) = log 1/5 (1/5) ^2 = 2*log 1/5 (1/5) = 2*1 = 2
  2. 19 декабря, 14:27
    0
    log₁/₅ (4/125) - log₁/₅ (4/5) = log₁/₅ (4/125:4/5) = log₁/₅ (1/25) = 2