Разложить на множители: (у-х) ^2-8 * (х-у)

+1
Ответы (1)
  1. 28 марта, 09:03
    0
    (у-х) ^2 = (х-у) ^2 / / / (у-х) ^2-8 * (х-у) = (х-у) ^2 - 8 (х-у) = х-у (х-у-8)