1) 0.3 у=70

2) ⅝х=-1

3) 1/9 а = - 3/7

+3
Ответы (1)
  1. 20 марта, 09:04
    0
    1) y=70/0,3=233,3

    2) 5/8*x=-1

    x=-8/5

    3) a=-27/7