система уравнений x^2+y^2=41

y-x=1

+3
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 12:52
    0
    x^2+y^2 = 41

    y-x=1

    y=1+x

    x^2 + (1+x) ^2=41

    x^2+1+2x+x^2=41

    2x^2+2x-40=0

    D=4-4*2*-40=V324=18

    x1=-2+18/4=4

    x2=-2-18/4=-5

    y=5

    y=-4