Разложите на множетели у+5+у^2-25

+3
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 06:31
    0
    у+5+у^2-25 = y+5 + (y+5) * (y-5) = (y+5) * (1+y-5) = (y+5) * (y-4)
  2. 19 ноября, 08:20
    0
    y+5 + (y+5) (y-5) = (y+5) (1+y-5) = (y+5) (y-4)