2.8 * (-3,9) - 76,15:15,23

+4
Ответы (1)
  1. 29 июня, 00:59
    0
    2.8 * (-3,9) - 76,15:15,23 = - 10,92 - 5 = - 15,92.

    Ответ: - 15,92.