1) пример 1-с³=

2) пример 1+27y³=

3) пример 125+a³=

Помогите

+2
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 18:45
    0
    1) (1-с) (1*2+1 с+с2)

    2) (1+3 у) (1*2-3 у+6 у)

    3) (5+а) (10-5 а+2 а)

    а3+в3 = (а+в) (а2-ав+в2)

    a3 - b3 = (a - b) (a2 + ab + b2)