Сократите дробь: 6^2n+2 / 9^n+2 * 4^n

+2
Ответы (1)
  1. 8 июня, 06:55
    0
    = (3^2n * 2^2n * 36) / (3^2n * 2^2n * 3^4) = 36/3^4 = 4/9