разложите на множители 9-3y+3x-xy

+2
Ответы (1)
  1. 2 мая, 15:50
    0
    9-3y+3x-xy = (9-3y) + (3x-xy) = 3 (3-y) + x (3-y) = (3-y) (3+x)