решите уравнение:

б) 5 у (в квадрате) + 8 у+8 = 8 у+3

в) 10-3 х (в квадрате) = х (в квадрате) + 10 - х

г) 1-2 у+3 у (в квадрате) = у (в квадрате) - 2 у+1

+5
Ответы (1)
  1. 8 октября, 03:29
    0
    Б) 5 у^2=-5

    У=0

    В) - 4 х^2-х=0

    4x^2+x=0

    x=0 или 4x+1=0

    x=0 и х = - 1/4

    Г) - 4y+2y^2=0

    y=0 или 2 у-4=0

    2 у=4

    у=2