Дана функция f (x) где f (x) = - x^2 f (x+2) = f (x-3)

+5
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 22:40
    0
    - (x+2) ^2 = - (x-3) ^2

    x^2+4x+4=x^2-6x+9

    10x=5

    x=1/2