4 х-2 у=2

2 х+у=5 система уравнений

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 01:35
    0
    4 х-2 у=2

    2 х+у=5

    y = 5 - 2x

    4x - 2 (5 - 2x) - 2=0

    4x - 10+4x - 2=0

    8x - 12=0

    8x = 12

    x=1.5