F (x) = 3x-tgx чему равно f' (0) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 24 января, 15:39
    0
    3-1/cos^2 = 0

    1/cos^2=3

    1=3cos^2

    1/3=cos^2

    1/√3=cos

    √3/3=cos