1/2√ (1200) - 2/5√ (2700) - 0.4√ (243)

+4
Ответы (1)
  1. 17 августа, 19:21
    0
    1/2√ (1200) - 2/5√ (2700) - 0,4√ (243) = 0,5*20√ (3) - 0,4*30√ (3) - 0,4*9√ (3) = 10√ (3) - 12√ (3) - 3,6√ (3) = - 5,6√ (3)