Помогите:

5x-2=3/2 x + 1,5

кому не трудно.

+2
Ответы (1)
  1. 4 июня, 01:37
    0
    5 х-2=3/2 х+1,5

    5 х-3/2 х=1,5+2

    3,5 х=3,5

    х=1