3τ-2η при τ=-1,η=-2 1/2=?

+5
Ответы (1)
  1. 9 января, 13:15
    0
    При τ=-1,η=-2 1/2

    3 * (-1) - 2 * (-1 + (1/2)) = - 3+2 (3/2) = - 3+3=0