6 х-6 хy-8x+8y при х=-4, у=2

+1
Ответы (2)
  1. 5 октября, 00:21
    0
    6 х-6 ху-8 х+8 у=6 х-8 х-6 ху+8 у=-2 х-6 ху+8 у, при Х=-4, у=2

    -2 * (-4) - 6 * (-4) * 2+8*2=8+28+16=52
  2. 5 октября, 03:11
    0
    -2x - 6xy+8y = - 2 (x+3y-4y) = - 2 (-4+3*2-4*2) = (-2) * (-6) = 12