Внести множитель по знака корня

а) 3√5 а

б) - 10√0,2 в

+3
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 08:30
    0
    A). 3V5a = V9*5a=V45a

    б).-10V0,2b=-V100*0,2b=-V20b

    V - знак квадратного корня