3x-8x^2=0

Вынести X за скобки

+1
Ответы (2)
  1. 16 февраля, 14:57
    0
    X (3-8x) = 0

    x=0

    або

    3-8x=0

    8x=3

    x=3/8
  2. 16 февраля, 15:12
    0
    3 х - 8 х^2 = 0

    х• (3 - 8 х) = 0

    х = 0

    3 - 8 х = 0

    8 х = 3

    х = 3/8

    Ответ 0; 3/8