X в квадрате равен 16 + 0.75 х в квадрате

+5
Ответы (2)
  1. 24 июля, 19:32
    0
    X^2-0.75x^2=16

    0.25x^2=16

    x^2=64

    x=8
  2. 24 июля, 20:25
    0
    Х^2=16 + 0,75x^2

    0,25x^2=16

    х^2=64

    х1=8

    2=-8