С2 - 2 су + 3 у2 при с=8, у = - 3

+2
Ответы (2)
  1. 22 мая, 20:24
    0
    Подставляем:

    8*2-2*8 * (-3) + 3 * (-3) * 2=

    16 - (-48) + (-18) =

    16+48-18=46
  2. 22 мая, 21:35
    0
    8*2-2*8 * (-3) + 3 * (-3) * 2=16+48-18=46