Разложите на множители:

2 (х-у) - а (х-у) =

7 (х+у) - а (х+у) =

2 (а-б) + с (б-а) =

2 а (б-3) - 5 с (3-б) =

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 20:19
    0
    2 (х-у) - а (х-у) = (x-y) (2-a)

    7 (х+у) - а (х+у) = (x+y) (1-a)

    2 (а-б) + с (б-а) = (а-б) (2-с)

    2 а (б-3) - 5 с (3-б) = (б-3) (2 а+5 с)