Lg tg2 + lg tg4 + lg ctg 4 + lg ctg 2

+2
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 01:14
    0
    Lg tg2*ctg2 + lg tg4*ctg4=lg1+lg1=0+0=0