Разложить на множители: 1) y (a-b) + 2 (a-b) 2) 3x-3y+ax-ay

+5
Ответы (1)
  1. 17 мая, 08:31
    0
    1) (a - b) (y + 2)

    2) (3x - 3y) + (ax - ay) = 3 (x - y) + a (x - y) = (x - y) (3 + a)