Разложить на множители

1) X в квадрате - 25

2) 25m в квадрате - n в квадрате c в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 10 октября, 03:27
    0
    1) x^2-25 = (x-5) (x+5)

    2) 25m^2-n^2b^2 = (5m-nb) (5m+nb)