Разложите на множители:

(a+9x) (a в квадрате - 4ax) - 5ax (a+9x)

+3
Ответы (1)
  1. 12 августа, 07:41
    0
    = (а+9 х) (а²-4 ах-5 ах) = а (а+9 х) (а-9 х)