Решите уравнение

9y в квадрате-6,25=0

+2
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 00:03
    0
    9 у²=6,25

    у²=⁺₋√ (6,25/9) = ⁺₋2,5/3=⁺₋25/30=⁺₋5/6