32/7 р-1,8-21/7+1,3 при=р=0,7

+4
Ответы (1)
  1. 25 июня, 10:16
    0
    31/7 * 0,7 - 1,8 - 21/7 + 1,3 = 31/10 - 1,8 - 3 + 1,3 = 3,1 - 1,8 - 3 + 1,3 = 0,6