Упростите а) (х+4) (х-5) + 20 б) (3 х-4 у) (3 х+4 у)

+1
Ответы (1)
  1. 4 мая, 07:06
    +1
    а) (х+4) (х-5) + 20=x²-5x+4x-20+20 = x²-x

    б) (3 х-4 у) (3 х+4 у) = 9x²-16y ²